Згадайка

ВИСТАВА-КОЛАЖ ТЕАТРУ МІЖ ТРЬОХ КОЛОН

Благодійна вистава Театру Між Трьох Колон «Згадайка» режисера Ходаківського Дмитра

Це експерементальна вистава. Мазаїка епізодів повних мотивації, українського гумору і сумління. Кожна історія це стежка до перемоги і найважливіше, її рецепт.

Рекомендується до перегляду українцям і іноземцям, що можуть допомогти у цій складній боротьбі.

«Згадайка»

Вистава щоб згадати, подумати, поплакати, посміятись і надіятись.

Кошти зібрані з показів вистави будуть передані побратима Дмитра Ходаківського з добровольчого батальйону «Свобода», які зараз в складі 4тої бригади оперативного призначення ім. Героя України сержанта Сергія Михальчука НГУ в/ч 3018. 1 взвід, 3 відділення, командир відділення «Прометей», боронять нашу країну на східному напрямку

Мова вистави: українська
Жанр: колаж
Тривалість 1 год

Вистава відбувається в підвальному кафе Birma (вул. Січових Стрільців, 35/1)

Кількість місць обмежена. 

Максимальна кількість глядачів 15

Прем'єра вистави

17 червня 2022 року

Режисер

Дмитро Ходаківський

Актори

Олена Васильченко
Ніна Носівець
Анна Павлик
Катерина Тунік
Галина Рожко
Євген Назаренко
Світлана Петрухіна
Аліна Герасимчук

Один ответ

  1. 3.07.22 від 16:00 до 17:00 мав можливість зануритися з Вами у спогади. «Згадайка» це краще з того що я бачив за останній час. За силою емоцій, напругою, кількістю сенсів, глибиною текстів, тривалістю роздумів після, Ваша робота є надзвичайною.

    Прошу пробачити мені відносно довгий лист, але вважаю необхідним сказати Вам трохи більше звичайного «Дякую». З 2014 ми з родиною, колегами, роботою подорожуємо країною, Луганськ — Лиманське (Одеська область) — Миколаїв — Сєвєродонецьк — Дніпро (з кінця лютого) — Івано-Франківськ (з кінця травня). Тому «в темі». Але з першої хвилини Вашої роботи, все, що, як гадав, заховав глибоко в себе, повернулося… Телефони, шалений трафік, перші години, дні, цигани з танком, Чорнобаївка, «зелені» коридори, deep concern міжнародної спільноти, свинособача воровська порода, сирени, тероборона, робота наших, смерть та продовження життя — спалахували у пам’яті. До того ж образи, вирвані ліхтариками з темряви, дуже нагадали відчуття останніх місяців — повний контекст подій невідомий.

    Щиро дякую Вам! Своєю роботою Ви наближаєте перемогу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *