Про театр

ТЕАТР МІЖ ТРЬОХ КОЛОН

Театр Між Трьох Колон — це незалежний київський театр, що 4 роки тому розпочав свою роботу на Львівській площі, 14.

За три роки на сцені нашого театру відбулося багато театральних вистав різних молодих режисерів з різних куточків України. Але починалося все з дипломної роботи засновника і головного режисера театру — Ходаківського Дмитра —  «Бранденбурзькі ворота» за Ремарком. У виставі були задіяні: Анна Абраменок, Віктор Коршунов, Катерина Косенко (Поцелуева) та актори тепер вже Театральної Майстерні Миколи Рушковського: Євген Ковирзанов, Константин Темляк, Роман Щербак і Константин Стоянчев. Саме ця вистава стала поштовхом для створення свого театру, в якому була одна вистава. А далі, далі треба було працювати і створити репертуар для свого театру. Так Ходаківський Дмитро почав експерементувати з жанрами і формами. Так з’явилася абсурдна комедія «Голомоза співачка» за Еженом Йонеско, жіноча детективна комедія «Вісім люблячих жінок» за Робером Тома, ігрова-притча «Гоголь. Майська ніч» за Миколою Гоголем, абсурдна трагі комедія «Стільці» за Еженом Йонеско.

Зараз в репертуарі нашого театру 4 зовсім різні вистави:

  • Пекельна сатира «Ми» за мотивами п’єси » За зачиненими дверима» Жан-Поля Сартра

  • Комедія на 2 дії «33 постріли» за 6 одноактовими п’єсами Антона Павловича Чехова

  • Лірична драма «Гей, хто небудь!» за однойменною п’єсою Вільяма Сарояна

  • Абсурдна комедія «Урок» за однойменною п’єсою Ежена Йонеско

Актори Театру Між Трьох Колон це люди які знайшли себе в сімейному камерному театрі: Євгенія Нечипоренко, Сергій Волосовець, Яна Терещук і Ходаківський Дмитро.

Наші вистави підібрані не просто так, всі вони якимось чином відображають буття кожного з нас, минуле, теперішнє і майбутнє. Ми заведемо Вас в різноманіття, змусимо блукати в лабіринтах свого я до закриття куліс, аби Ви віднайшли щось більше. На сцені, або у собі.

Театр Між ІІІ Колон — знайди себе.

Вистави

Життя на сцені, як воно є.

Кінопокази

Безкоштовні екскурси в історію кінематографа.

Літературні вечори

Вірші, проза, музика. Своє, або чуже. Без осуджень.

Театральна студія

Збіговисько талановитих та невгамовних.

Український контент про театр і кіно