33 постріли

КОМЕДІЯ НА 2 ДІЇ З АНТРАКТОМ

ТЕАТР МІЖ ТРЬОХ КОЛОН

Найближчий показ вистави «33 постріли» за А. П. Чеховим 12 і 19 грудня о 19:00

Комедія «33 постріли» за 6 п’єсами А.П. Чехова

Як пояснити вашим знайомим та колегам, чому ви кілька тижнів щасливо посміхаєтеся і дивно гигочете?
Гадаємо, що достатньо сказати просто — Чехов!

Вистава «33 постріли»— це вогнепальна комедія за шістьма п’єсами великого генія А.П. Чехова.

Інструкція до застосування вистави від лікаря за фахом А.П. Чехова.

Форма: комедія на дві дії
Тривалість: 2 години
Показання: лікування гострих і хронічних захворювань поганого настрою, апатії, тяжких або легких форм депресії, постійного відчуття, що все дістало, негативних думок, та синдорому відсутності посмішки
Склад: Лебедина пісня або Калхас, Ніч перед судом, Сватання, Трагік мимоволі, Ювілей, Ведмідь.
Попередження: вистава викликає сміх, плач і навіть гикавку.

Попереджаємо: холості жарти не використовуються💥

Прем'єра вистави

14 лютого 2019 року

Режисер

Дмитро Ходаківський

Актори

Сергій Волосовець
Анастасія Артамонова
Дмитро Ходаківський

4 ответа

  1. Не думала что Чехов может звучать в украинском языке также смешно как и в русском! Советую всем кто любит Антон Палыча!!!

  2. Сподобалась ігра акторів) Взагалі враження від вистави позитивні. Раджу глядачам, які полюбляють твори А.П. Чехова) Одну з інтерпретацій. Протягои вистави було розказано 6 історій) Мені сподобалися всі історії.

  3. Було смішно, а часом – трохи сумно і викликало роздуми, адже у переходах між мінівиставами наводилися цитати з А. Чехова, які не можуть не викликати роздумів і певного післясмаку. Взагалі вистава проникнута духом Чехова настільки, що не дивуєшся українській мові з вуст його героїв. Органічність чехівських героїв вдалася завдяки акторській грі. Всього три актори, але скільки різних доль! Настрій після вистави чудової зустрічі з Чеховим та бажання піти ще раз до цього театру. Вистава складається з 6 мінівистав з окремими сюжетами за оповіданнями Чехова. Завершальний епізод «Ведмідь» найвідоміший. Сподобалось дотримання авторських сюжетів, але при цьому цікаве і сучасне прочитання класики. Було багато зброї. Але для мене – це частина режисерського задуму. Окремої високої оцінки заслуговує акторська гра. Оскільки 2 актори та 1 акторка відіграли відразу по 6 різних персонажів, то акторські перевтілення були особливо наочними. Зміна костюмів була, втім не вона мала значення, а те, як актори змінювалися щоразу і проживали геть інший характер. Від легкого гумору до трагедії – такий був діапазон прожитих (не хочеться писати «відіграних») характерів. Всі історії були поставлені та відіграні на «відмінно». Тому перехід від однієї мінівистави до іншої не змінював вражень, радше висока оцінка щоразу тільки підтверджувалася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *